.nag

wtorek, 18 lutego 2014

EKRANIZACJA MIASTA POPIOŁÓW

EKRANIZACJA
 MIASTA POPIOŁÓW


 Już wcześniej mówiono,że druga część z serii Darów Anioła, nie zostanie przedstawiona w postaci filmowej.
Parę dni temu pojawiła się oficjalna informacja, iż prace na planie kolejnej części DA rozpoczną się w 2014 roku !!!! Spadł mi ogromny kamień z serca i myślę, że Wam również.Wspaniałe jest to, że w dużej mierze stało się to dzięki fanom ! Wysyłali oni tysiące e-maili !


Mówi się, że producent chce zrobić zdjęcia do trzeciej części filmu też w 2014 roku  żeby
"Aktorzy się nie postarzeli"

Najprawdopodobniej ekranizacja ukaże się na wakacjach.
Na amerykańskich stronach jest napisane, że prace nad prequelem są rozpoczęte. 

Prace dodatkowo opóźniły się, ponieważ kiedy Cassandra dostała scenariusz stwierdziła, że nie jest on na podstawie książki i teraz czekamy na poprawę. 
W wywiadzie wspomina:
"Naprawdę uważam, że fani nie byliby zadowoleni z scenariusza, jaki  był," powiedziała Clare.


„Powiedzieli, że będą robić następne, będą je kręcić jedno po drugim, co, jak sądzę, jest naprawdę ekscytującym pomysłem, ponieważ „Miasto popiołów” i „Miasto szkła” dzieją się bardzo szybko, kroczą tuż za sobą. Jest to naprawdę szybko rozwijająca się historia i toczy się jedynie w przeciągu kilku tygodni. Myślę, że byłoby świetnie dla nich, gdyby to zrobili.”

Inkwizytorkę zagra Sigourney Weaver, a Jasną Damę podobno ma zagrać Lily Cole.Pojawiła się nawet gdzieś w internecie informacja do jakich ról poszukiwani są aktorzy i na liście widnieje m.in. Max i kot Church :P Udział Sigourney Weaver jako Inkwizytorki jest potwierdzony a Lily Cole jako Jasnej Damy jeszcze nie, na razie tylko domysły, plotki, ale już niedługo powinniśmy się dowiedzieć wszystkiego.Lily Collins, odtwórczyni głównej roli Clary w Darach Anioła, udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu dla MTV UK w którym zdradziła, że rozpoczęte zostały pierwsze prace nad sequelem „Darami Anioła: Miastem Popiołów„, którego produkcja ma rozpocząć się już jesienią.

"Już rozpoczęliśmy pracę nad sequelem i tak, jestem z tego naprawdę dumna. Więc będzie, co ma być, ale jestem naprawdę podekscytowana." - powiedziała Lily Collins.


Nieoficjalne plakaty:4 komentarze:

 1. Magnus <3 i te jego oczy , cudne <3 ;)
  Aktor świetnie wcielił się w postać :)

  http://czytaniemoimhobby.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak obejrzałam w sierpniu ekranizację pierwszego tomu to szlag mnie trafił. Nie podobało mi się ani troszkę... po pół roku przeczytałam książkę i rewelacja :) obejrzałam ponownie w domu film i już troszkę bardziej mi się spodobał :) Tylko jak to jest, że w książce Valentine kradnie kielich, a w filmie to Clary ma go w karcie, chowa do kieszeni i odjeżdża z Jacem... i ocb?
  p.s. Magnus najlepszy :D fajnego aktora dobrali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Film też nie przypadł mi do gustu, ale mam nadzieję, że jednak zrobią kontynuację.
   Zdecydowanie Godfrey Gao był najlepszy z całej obsady.

   Usuń

Dziękujemy za Twoje przybycie
A my teraz wierzymy skrycie,
że jeszcze nieraz do nas wpadniesz
i kolejną recenzje szybko chapniesz:)

Marcowe mole